Nasz zespół
Poznaj nas

Paweł Markiewicz

partner, radca prawny, ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu (2003) oraz studia europejskie w Jean Monnet Centre for European Studies (2003); studia podyplomowe Obrót i zarządzanie nieruchomościami UWM w Olsztynie (2008) oraz studia Executive MBA – Instytut Nauk Ekonomicznych PAN (2021).
Wykonuje zawód radcy prawnego od 2006 roku. Zajmuje się obsługą dużych podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w prawie gospodarczym oraz prawie budowlanym.

dr Maciej Białuński

partner, radca prawny, ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w 2015 r. Następnie odbywał aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie. W 2019 r. pozytywnie złożył egzamin radcowski i obecnie wykonuje zawód radcy prawnego. W pracy zawodowej zajmuje się głównie obsługą dużych podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w prawie pracy, prawie kolejowym, w szeroko rozumianym prawie gospodarczym (z uwzględnieniem prawa kontraktów) oraz prawie procesowym.

Dotychczas opublikował również szereg punktowanych artykułów naukowych (stanowiących odrębne artykuły w czasopismach m.in. w Palestrze czy w Przeglądzie Policyjnym, jak również rozdziały w monografiach) z zakresu prawa policyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem uprawnień służb specjalnych i ich działalności. Uczestniczył również czynnie w ogólnopolskich konferencjach naukowych.

W 2023 r. uzyskał stopień doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne.